Łukasz Czepiński: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m |
||
| Linia 16: | Linia 16: | ||
|colspan=2 | lukaszczepinski@gmail.com | |colspan=2 | lukaszczepinski@gmail.com | ||
|- | |- | ||
| − | ! Aktywność w Dinozaury.com | + | ! Aktywność w Dinozaury.com: |
|colspan=2 | 3 I 2005 - obecnie | |colspan=2 | 3 I 2005 - obecnie | ||
|} | |} | ||
Wersja z 22:28, 2 sty 2017
| Imię i nazwisko: | Łukasz Czepiński | Łukasz "Dino" Czepiński i szkielet Edmontosaurus w muzeum w Oxford | |
|---|---|---|---|
| Nick na Forum Dinozaury.com: | Dino | ||
| Rok urodzenia: | 1992 | ||
| Biografia: | Założyciel i administrator serwisu oraz forum Dinozaury.com. Student biologii na Uniwersytecie Warszawskim. | ||
| Kontakt: | lukaszczepinski@gmail.com | ||
| Aktywność w Dinozaury.com: | 3 I 2005 - obecnie | ||
