Nasutoceratopsini: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" ! colspan=2 | Nasutoceratopsini |- ! '''Czas występowania''' |{{Występowanie|lewa granica...") |
m |
||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
|- | |- | ||
! '''Występowanie''' | ! '''Występowanie''' | ||
| − | | [[Ameryka Północna | + | | [[Ameryka Północna]] |
|- | |- | ||
! '''Systematyka''' | ! '''Systematyka''' | ||
Wersja z 15:29, 12 lis 2018
| Nasutoceratopsini | |
|---|---|
| Czas występowania |
ok. 79,5 - 72 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 9 m długości |
| Występowanie | Ameryka Północna |
| Systematyka | Dinosauria
Nasutoceratopsini Ryan et al., 2017
|
Ceratopsydy blisko spokrewnione z Nasutoceratops.