Dryomorpha: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie3|166|prawa granica=66}} |
166 - 66 [[Ma]]<br> | 166 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[środkowa jura]] ([[kelowej]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | <small>[[środkowa jura]] ([[kelowej]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 15:12, 10 gru 2018
| Dryomorpha | |
|---|---|
| Czas występowania |
166 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 18 m długości |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa Ameryka Północna Azja Europa |
| Systematyka | Dinosauria
|
Grupa obejmująca Dryosauridae i Ankylopollexia.