Euhadrosauria: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie3|86| | + | |{{Występowanie3|86|66}} |
86 - 66 [[Ma]]<br> | 86 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna kreda]] ([[santon]] - [[mastrycht]])</small> | <small>[[późna kreda]] ([[santon]] - [[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 15:37, 10 gru 2018
| Euhadrosauria | |
|---|---|
| Czas występowania |
86 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 18 m długości |
| Występowanie | Ameryka Południowa Ameryka Północna Azja Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Euhadrosauria Weishampel et al., 1993
|