Parksosauridae: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie3|125| | + | |{{Występowanie3|125|66}} |
125 - 66 [[Ma]]<br> | 125 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna kreda]] ([[apt]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | <small>[[wczesna kreda]] ([[apt]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 15:41, 10 gru 2018
| Parksosauridae (parksozaurydy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
125 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 4 m długości |
| Występowanie | Ameryka Północna Azja |
| Systematyka | Dinosauria
Parksosauridae Bucholtz, 2002
|
Ptasiomiedniczne należące do parksozaurydów (tescelozaurydów).