Edmontosaurini: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie|86|66}} |
ok. 86 - 66 [[Ma]]<br> | ok. 86 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna kreda]] ([[santon]] - [[mastrycht]])</small> | <small>[[późna kreda]] ([[santon]] - [[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 16:15, 10 gru 2018
| Edmontosaurini | |
|---|---|
| Czas występowania |
ok. 86 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 18 m długości |
| Występowanie | Ameryka Północna Azja |
| Systematyka | Dinosauria
Edmontosaurini Lambe, 1917
|
Zaurolofiny blisko spokrewnione z Edmontosaurus.