Daniel Madzia: Różnice pomiędzy wersjami
m (link) |
m (link) |
||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
! Biografia: | ! Biografia: | ||
| − | | Student geologii na [[Uniwersytet Masaryka w Brnie|Uniwersytecie Masaryka w Brnie]] ([[Czechy]]). Moderator forum, współtwórca wielu tekstów i newsów, administrator czeskiego serwisu poświęconego paleontologii – | + | | Student geologii na [[Uniwersytet Masaryka w Brnie|Uniwersytecie Masaryka w Brnie]] ([[Czechy]]). Moderator forum, współtwórca wielu tekstów i newsów, administrator czeskiego serwisu poświęconego paleontologii – http://www.wildprehistory.org. Pasjonat [[Allosauroidea|allozauroidów]] i zwolennik [[PhyloCode]]. |
|- | |- | ||
! Kontakt: | ! Kontakt: | ||
Wersja z 02:13, 20 gru 2011
| Imię i nazwisko: | Daniel Madzia | |
|---|---|---|
| Nick na Forum Dinozaury.com!: | Daniel Madzia | |
| Rok urodzenia: | 1989 | |
| Biografia: | Student geologii na Uniwersytecie Masaryka w Brnie (Czechy). Moderator forum, współtwórca wielu tekstów i newsów, administrator czeskiego serwisu poświęconego paleontologii – http://www.wildprehistory.org. Pasjonat allozauroidów i zwolennik PhyloCode. | |
| Kontakt: | info@wildprehistory.org |
