Krzysztof Przymus: Różnice pomiędzy wersjami
(nowy) |
|||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
! Biografia: | ! Biografia: | ||
| − | | Sympatyk paleontologii z Bydgoszczy, związany od samego początku z Dinozaury.com! (pamiętający jeszcze pierwszą, bardzo wczesną wersję strony i forum), autor tekstów. Zainteresowania to dinozaury | + | | Sympatyk paleontologii z Bydgoszczy, związany od samego początku z Dinozaury.com! (pamiętający jeszcze pierwszą, bardzo wczesną wersję strony i forum w 2005 roku), autor pierwszych tekstów. Zainteresowania to dinozaury, paleontologia, kryptozoologia, żużel. |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 03:28, 20 gru 2011
| Imię i nazwisko: | Krzysztof Przymus |
|---|---|
| Nick na Forum Dinozaury.com!: | Krzysztof |
| Rok urodzenia: | 1983 |
| Biografia: | Sympatyk paleontologii z Bydgoszczy, związany od samego początku z Dinozaury.com! (pamiętający jeszcze pierwszą, bardzo wczesną wersję strony i forum w 2005 roku), autor pierwszych tekstów. Zainteresowania to dinozaury, paleontologia, kryptozoologia, żużel. |