Tomasz Rutkowski: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m |
||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
! Biografia: | ! Biografia: | ||
| − | | Autor rysunków w galerii oraz logo serwisu Dinozaury.com! (czaszka triceratopsa). Jest zaangażowany w ochronę środowiska, zwłaszcza lasów równikowych. Administrator forum poświęconego tej tematyce – http:/www.timiworld.fora.pl Aktywny użytkownik forum Dinozaury.com! w latach 2006-2009. | + | | Autor rysunków w galerii oraz logo serwisu Dinozaury.com! (czaszka triceratopsa). Jest zaangażowany w ochronę środowiska, zwłaszcza lasów równikowych. Administrator forum poświęconego tej tematyce – http://www.timiworld.fora.pl Aktywny użytkownik forum Dinozaury.com! w latach 2006-2009. |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 03:54, 20 gru 2011
| Imię i nazwisko: | Tomasz Rutkowski |
|---|---|
| Nick na Forum Dinozaury.com!: | Timi |
| Rok urodzenia: | 1983 |
| Biografia: | Autor rysunków w galerii oraz logo serwisu Dinozaury.com! (czaszka triceratopsa). Jest zaangażowany w ochronę środowiska, zwłaszcza lasów równikowych. Administrator forum poświęconego tej tematyce – http://www.timiworld.fora.pl Aktywny użytkownik forum Dinozaury.com! w latach 2006-2009. |