Jerzy Dzik: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" !width="200px" colspan=2 | prof. dr hab. Jerzy Dzik 150px| |- ! Data urodzenia: | 25. ...”) |
m |
||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
|- | |- | ||
! Data urodzenia: | ! Data urodzenia: | ||
| − | | 25. lutego [[1950]] <small> | + | | 25. lutego [[1950]] <small>w Jedliczach Łódzkich</small> |
|- | |- | ||
! Narodowość: | ! Narodowość: | ||
Wersja z 23:52, 23 gru 2011
| prof. dr hab. Jerzy Dzik | |
|---|---|
| Data urodzenia: | 25. lutego 1950 w Jedliczach Łódzkich |
| Narodowość: | Polska |
| Instytucje: | Instytut Paleobiologii PAN |
| Alma mater: | Uniwersytet Łódzki |
| Opisane gatunki: (2) |
|