Dryomorpha: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie| | + | |{{Występowanie|166|66}} |
166 - 66 [[Ma]]<br> | 166 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[środkowa jura]] ([[kelowej]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | <small>[[środkowa jura]] ([[kelowej]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | ||
Aktualna wersja na dzień 16:31, 10 gru 2018
| Dryomorpha | |
|---|---|
| Czas występowania |
166 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 18 m długości |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa Ameryka Północna Azja Europa |
| Systematyka | Dinosauria
|
Grupa obejmująca Dryosauridae i Ankylopollexia.