Tomasz Skawiński: Różnice pomiędzy wersjami
m (poważniej :P) |
|||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
! Biografia: | ! Biografia: | ||
| − | | Student biologii na [[Uniwersytet Wrocławski|Uniwersytecie Wrocławskim]], autor wielu tekstów, aktywny forumowicz. | + | | Student biologii na [[Uniwersytet Wrocławski|Uniwersytecie Wrocławskim]], autor wielu tekstów, aktywny forumowicz i redaktor polskiej Wikipedii. |
|- | |- | ||
! Kontakt: | ! Kontakt: | ||
Wersja z 17:43, 7 lis 2011
| Imię i nazwisko: | Tomasz Skawiński | |
|---|---|---|
| Nick na Forum Dinozaury.com!: | Ag.Ent | |
| Rok urodzenia: | 1989 | |
| Biografia: | Student biologii na Uniwersytecie Wrocławskim, autor wielu tekstów, aktywny forumowicz i redaktor polskiej Wikipedii. | |
| Kontakt: | tomasz.skawinski@o2.pl |