Centrosaurini: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" ! colspan=2 | Centrosaurinae (centrozauryny) |- ! '''Czas występowania''' |{{Występowanie...") |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie3|80|prawa granica=72}} |
79 - 72 [[Ma]]<br> | 79 - 72 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna kreda]] ([[kampan]])</small> | <small>[[późna kreda]] ([[kampan]])</small> | ||
Wersja z 15:14, 10 gru 2018
| Centrosaurinae (centrozauryny) | |
|---|---|
| Czas występowania |
79 - 72 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 9 m długości |
| Występowanie | Ameryka Północna |
| Systematyka | Dinosauria
Centrosaurini Ryan et al., 2017
|
Ceratopsydy blisko spokrewnione z Centrosaurus.