Kategoria:Heterodontosauridae: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie|lewa granica=201| | + | |{{Występowanie|lewa granica=201|140}} |
201 - 140 [[Ma]]<br> | 201 - 140 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna jura]] ([[hettang]]) - [[wczesna kreda]] ([[berrias]])</small> | <small>[[wczesna jura]] ([[hettang]]) - [[wczesna kreda]] ([[berrias]])</small> | ||
Wersja z 15:43, 10 gru 2018
| Heterodontosauridae (heterodontozaurydy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
201 - 140 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 2 m długości |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa Azja Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Heterodontosauridae Romer, 1966
|
Strony w kategorii „Heterodontosauridae”
Poniżej wyświetlono 8 spośród wszystkich 8 stron tej kategorii.