Kritosaurini: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie|85|66}} |
ok. 85 - 66 [[Ma]]<br> | ok. 85 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna kreda]] (późny [[santon]] - [[mastrycht]])</small> | <small>[[późna kreda]] (późny [[santon]] - [[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 16:02, 10 gru 2018
| Kritosaurini | |
|---|---|
| Czas występowania |
ok. 85 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 10 m długości |
| Występowanie | Ameryka Południowa Ameryka Północna |
| Systematyka | Dinosauria
Kritosaurini Lapparent & Lavocat, 1955
|
Zaurolofiny blisko spokrewnione z Kritosaurus.