Jerzy Dzik: Różnice pomiędzy wersjami
m |
|||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
|- | |- | ||
! Data urodzenia: | ! Data urodzenia: | ||
| − | | 25. lutego [[1950]] <small> | + | | 25. lutego [[1950]] <small>(Jedlicze Łódzkie, Polska)</small> |
|- | |- | ||
! Narodowość: | ! Narodowość: | ||
Wersja z 23:52, 23 gru 2011
| prof. dr hab. Jerzy Dzik | |
|---|---|
| Data urodzenia: | 25. lutego 1950 (Jedlicze Łódzkie, Polska) |
| Narodowość: | Polska |
| Instytucje: | Instytut Paleobiologii PAN |
| Alma mater: | Uniwersytet Łódzki |
| Opisane gatunki: (2) |
|