Tomasz Skawiński: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|'''Tomasz Skawiński''' | |'''Tomasz Skawiński''' | ||
|- | |- | ||
| − | ! Nick na | + | ! Nick na [Forum Dinozaury.com!]: |
|''Ag.Ent'' | |''Ag.Ent'' | ||
|- | |- | ||
Wersja z 19:34, 23 lip 2011
| Imię i nazwisko: | Tomasz Skawiński |
|---|---|
| Nick na [Forum Dinozaury.com!]: | Ag.Ent |
| Rok urodzenia: | 1989 |
| Biografia: | Student biologii na Uniwersytecie Wrocławskim, autor wielu tekstów, aktywny forumowicz. |
| Kontakt: | darth_agent@o2.pl |