Kamil Kamiński: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m |
||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
! Biografia: | ! Biografia: | ||
| − | | Członek forum Dinozaury.com | + | | Członek forum Dinozaury.com, autor i współautor opisów w Encyklopedii Dinozaury.com. Aktywny od roku 2014. Zainteresowania (oprócz paleontologii) to historia (zwłaszcza II wojna światowa), broń pancerna, okręty wojenne, ekonomia oraz sport. |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 22:27, 2 sty 2017
| Imię i nazwisko: | Kamil Kamiński |
|---|---|
| Nick na Forum Dinozaury.com!: | Kamil Kamiński |
| Rok urodzenia: | 1991 |
| Biografia: | Członek forum Dinozaury.com, autor i współautor opisów w Encyklopedii Dinozaury.com. Aktywny od roku 2014. Zainteresowania (oprócz paleontologii) to historia (zwłaszcza II wojna światowa), broń pancerna, okręty wojenne, ekonomia oraz sport. |