Łukasz Czepiński: Różnice pomiędzy wersjami
m |
|||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
! Biografia: | ! Biografia: | ||
| − | | Założyciel i administrator serwisu oraz forum [http://www.dinozaury.com Dinozaury.com!] Współtwórca tekstów i artykułów, wierny pasjonat paleontologii (podobno pierwsze „objawy” dinomanii pojawiły się w wieku dwóch lat). Student I roku biologii na Uniwersytecie Warszawskim. | + | | Założyciel i administrator serwisu oraz forum [http://www.dinozaury.com Dinozaury.com!] Współtwórca tekstów i artykułów, wierny pasjonat paleontologii (podobno pierwsze „objawy” dinomanii pojawiły się w wieku dwóch lat). Student I roku biologii na Uniwersytecie Warszawskim, sekretarz Koła Naukowego Biologii Ewolucyjnej. |
|- | |- | ||
! Kontakt: | ! Kontakt: | ||
Wersja z 23:25, 21 gru 2011
| Imię i nazwisko: | Łukasz Czepiński | Łukasz "Dino" Czepiński i szkielet Edmontosaurus w muzeum w Oxford |
|---|---|---|
| Nick na Forum Dinozaury.com!: | Dino | |
| Rok urodzenia: | 1992 | |
| Biografia: | Założyciel i administrator serwisu oraz forum Dinozaury.com! Współtwórca tekstów i artykułów, wierny pasjonat paleontologii (podobno pierwsze „objawy” dinomanii pojawiły się w wieku dwóch lat). Student I roku biologii na Uniwersytecie Warszawskim, sekretarz Koła Naukowego Biologii Ewolucyjnej. | |
| Kontakt: | lukasz@czepinski.com |
