Apatosaurinae: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" ! colspan=2 | Apatosaurinae (apatozauryny) |- ! '''Czas występowania''' |{{Występowanie|l...") |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie|lewa granica=157| | + | |{{Występowanie|lewa granica=157|145}} |
ok. 157 - 145 [[Ma]]<br> | ok. 157 - 145 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna jura]] ([[kimeryd]] - [[tyton]])</small> | <small>[[późna jura]] ([[kimeryd]] - [[tyton]])</small> | ||
Wersja z 15:04, 10 gru 2018
| Apatosaurinae (apatozauryny) | |
|---|---|
| Czas występowania |
ok. 157 - 145 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Ameryka Północna |
| Systematyka | Dinosauria
Apatosaurinae Janensch, 1929
|
Diplodokidy blisko spokrewnione z Apatosaurus.