Vulcanodontidae: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie3|199|prawa granica=183}} |
199 - 183 [[Ma]]<br> | 199 - 183 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna jura]] ([[synemur]] - [[pliensbach]])</small> | <small>[[wczesna jura]] ([[synemur]] - [[pliensbach]])</small> | ||
Wersja z 15:09, 10 gru 2018
| Vulcanodontidae (wulkanodontydy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
199 - 183 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Afryka |
| Systematyka | Dinosauria
Vulcanodontidae Cooper, 1984
|
Zauropody blisko spokrewnione z Vulcanodon.