Riojasauridae: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" ! colspan=2 | Riojasauridae (riojazaurydy) |- ! '''Czas występowania''' |{{Występowanie|l...") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie| | + | |{{Występowanie|217|201}} |
ok. 217 - 201,5 [[Ma]]<br> | ok. 217 - 201,5 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późny trias]] (późny [[noryk]] - [[retyk]])</small> | <small>[[późny trias]] (późny [[noryk]] - [[retyk]])</small> | ||
Aktualna wersja na dzień 16:19, 10 gru 2018
| Riojasauridae (riojazaurydy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
ok. 217 - 201,5 Ma |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa |
| Systematyka | Dinosauria
Riojasauridae Yates, 2007
|
Zauropodomorfy blisko spokrewnione z Riojasaurus.