Apatosaurinae: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" ! colspan=2 | Apatosaurinae (apatozauryny) |- ! '''Czas występowania''' |{{Występowanie|l...") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie| | + | |{{Występowanie|157|145}} |
ok. 157 - 145 [[Ma]]<br> | ok. 157 - 145 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna jura]] ([[kimeryd]] - [[tyton]])</small> | <small>[[późna jura]] ([[kimeryd]] - [[tyton]])</small> | ||
Aktualna wersja na dzień 16:25, 10 gru 2018
| Apatosaurinae (apatozauryny) | |
|---|---|
| Czas występowania |
ok. 157 - 145 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Ameryka Północna |
| Systematyka | Dinosauria
Apatosaurinae Janensch, 1929
|
Diplodokidy blisko spokrewnione z Apatosaurus.