Eusauropoda: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie| | + | |{{Występowanie|183|66}} |
183 - 66 [[Ma]]<br> | 183 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna jura]] ([[toark]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | <small>[[wczesna jura]] ([[toark]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | ||
Aktualna wersja na dzień 16:29, 10 gru 2018
| Eusauropoda (euzauropody) | |
|---|---|
| Czas występowania |
183 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | cały świat |
| Systematyka | Dinosauria
Eusauropoda Upchurch, 1995
|
Zaawansowane zauropody.