Kategoria:Diplodocidae: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie|") |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie| | + | |{{Występowanie|157|133}} |
157 - 133 [[Ma]]<br> | 157 - 133 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna jura]] ([[kimeryd]]) - [[wczesna kreda]] ([[walanżyn]])</small> | <small>[[późna jura]] ([[kimeryd]]) - [[wczesna kreda]] ([[walanżyn]])</small> | ||
Aktualna wersja na dzień 15:55, 10 gru 2018
| Diplodocidae (diplodokidy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
157 - 133 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa Ameryka Północna Europa |
| Systematyka | Dinosauria
|
Diplodokoidy należące do Diplodocidae:
Strony w kategorii „Diplodocidae”
Poniżej wyświetlono 10 spośród wszystkich 10 stron tej kategorii.