Mamenchisauridae: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie3|183|prawa granica=157}} |
183 - 157 [[Ma]]<br> | 183 - 157 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna jura]] ([[toark]]) - [[późna jura]] ([[oksford]])</small> | <small>[[wczesna jura]] ([[toark]]) - [[późna jura]] ([[oksford]])</small> | ||
Wersja z 15:15, 10 gru 2018
| Eusauropoda (euzauropody) | |
|---|---|
| Czas występowania |
183 - 157 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Azja |
| Systematyka | Dinosauria
Mamenchisauridae Young & Zhao, 1972
|
Zauropody blisko spokrewnione z Mamenchisaurus.