Saurolophini: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
|||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie|lewa granica=84| | + | |{{Występowanie|lewa granica=84|66}} |
83,5 - 66 [[Ma]]<br> | 83,5 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna kreda]] ([[kampan]] - [[mastrycht]])</small> | <small>[[późna kreda]] ([[kampan]] - [[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 15:06, 10 gru 2018
| Saurolophini | |
|---|---|
| Czas występowania |
83,5 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 12 m długości |
| Występowanie | Ameryka Południowa Ameryka Północna Azja |
| Systematyka | Dinosauria
Saurolophini Brett-Surman, 1989
|
Zaurolofiny blisko spokrewnione z Saurolophus.