Euoplocephalini: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie|84|72}} |
ok. 84 - 72 [[Ma]]<br> | ok. 84 - 72 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna kreda]] ([[kampan]])</small> | <small>[[późna kreda]] ([[kampan]])</small> | ||
Wersja z 16:08, 10 gru 2018
| Euoplocephalini | ||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czas występowania |
ok. 84 - 72 Ma | |||||||||||||||||||||
| Dieta | roślinożerne | |||||||||||||||||||||
| Rozmiary | do 7 m długości | |||||||||||||||||||||
| Występowanie | Ameryka Północna | |||||||||||||||||||||
| Systematyka | Dinosauria
Euoplocephalini Penkalski, 2018
| |||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Ankylozaurydy blisko spokrewnione z Euoplocephalus.