Jaime Powell: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m |
||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! '''Data śmierci''': | ! '''Data śmierci''': | ||
| − | | 1 | + | | 1 lutego 2016 |
|- | |- | ||
! '''Narodowość''': | ! '''Narodowość''': | ||
Wersja z 20:18, 23 kwi 2017
| Jaime E. Powell | |
|---|---|
| Data urodzenia: | 13 stycznia 1953 |
| Data śmierci: | 1 lutego 2016 |
| Narodowość: | Argentyna |
| Instytucje: | Museo Miguel Lillo de Ciencias Naturales |
| Opisane gatunki: (8) |
|
Biografia
Jaime Eduardo Powell (1953-2016) to argentyński paleontolog. Interesował się przede wszystkim zauropodami (zwłaszcza tytanozaurami) oraz teropodami. Prócz dinozaurów zajmował się także m.in. kenozoicznymi krokodylomorfami.
Profil na Facebooku: [1]