Aralosaurini: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| class="wikitable" style="text-align:left" align="left" ! colspan=2 | Aralosaurini |- ! '''Czas występowania''' |{{Występowanie|lewa granica=86|p...") |
m |
||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
|- | |- | ||
! '''Występowanie''' | ! '''Występowanie''' | ||
| − | |[[ | + | |[[Azja]]<br>[[Europa]] |
|- | |- | ||
! '''Systematyka''' | ! '''Systematyka''' | ||
Wersja z 13:54, 26 lis 2018
| Aralosaurini | |
|---|---|
| Czas występowania |
86 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 12 m długości |
| Występowanie | Azja Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Aralosaurini Prieto-Márquez et al., 2013
|
Lambeozauryny blisko spokrewnione z Aralosaurus.