Neornithischia: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie3|201|prawa granica=66}} |
201 - 66 [[Ma]]<br> | 201 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna jura]] ([[hettang]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | <small>[[wczesna jura]] ([[hettang]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 14:59, 10 gru 2018
| Neornithischia | |
|---|---|
| Czas występowania |
201 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 15 m długości |
| Występowanie | cały świat |
| Systematyka | Dinosauria
Neornithischia Cooper, 1985
|
"Nowoczesne" ptasiomiedniczne.