Eusauropoda: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie|lewa granica=183| | + | |{{Występowanie|lewa granica=183|66}} |
183 - 66 [[Ma]]<br> | 183 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna jura]] ([[toark]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | <small>[[wczesna jura]] ([[toark]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 15:03, 10 gru 2018
| Eusauropoda (euzauropody) | |
|---|---|
| Czas występowania |
183 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | cały świat |
| Systematyka | Dinosauria
Eusauropoda Upchurch, 1995
|
Zaawansowane zauropody.