Saturnaliinae: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie3|232|230}} |
ok. 232 - 230 [[Ma]]<br> | ok. 232 - 230 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późny trias]] ([[karnik]])</small> | <small>[[późny trias]] ([[karnik]])</small> | ||
Wersja z 15:16, 10 gru 2018
| Saturnaliinae (saturnaliny) | |
|---|---|
| Czas występowania |
ok. 232 - 230 Ma |
| Występowanie | Ameryka Południowa |
| Systematyka | Dinosauria
Saturnaliinae Bonaparte et al., 1999
|
Zauropodomorfy blisko spokrewnione z Saturnalia.