Apatosaurinae: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
m (Zastępowanie tekstu - "Występowanie3" na "Występowanie") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie|157|145}} |
ok. 157 - 145 [[Ma]]<br> | ok. 157 - 145 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna jura]] ([[kimeryd]] - [[tyton]])</small> | <small>[[późna jura]] ([[kimeryd]] - [[tyton]])</small> | ||
Aktualna wersja na dzień 16:25, 10 gru 2018
| Apatosaurinae (apatozauryny) | |
|---|---|
| Czas występowania |
ok. 157 - 145 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Ameryka Północna |
| Systematyka | Dinosauria
Apatosaurinae Janensch, 1929
|
Diplodokidy blisko spokrewnione z Apatosaurus.