Paul Upchurch: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
! '''Instytucje''': | ! '''Instytucje''': | ||
| − | | Dept of Earth Sciences | + | | Dept of Earth Sciences University College London |
|- | |- | ||
! '''Opisane gatunki''':<br><small>(8)</small> | ! '''Opisane gatunki''':<br><small>(8)</small> | ||
Wersja z 22:10, 28 cze 2023
| Paul Upchurch | |
|---|---|
| Data urodzenia: | |
| Data śmierci: | |
| Narodowość: | Wielka Brytania |
| Instytucje: | Dept of Earth Sciences University College London |
| Opisane gatunki: (8) |
|
Biografia
Paul Upchurch to brytyjski dinozaurolog, jeden z największych specjalistów od zauropodomorfów i stegozaurów. Na co dzień zajmuje się ich paleobiologią, systematyką i ewolucją.
Wybrany dorobek naukowy: [1]