Melanorosauridae: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie3|217| | + | |{{Występowanie3|217|201}} |
217 - 201,5 [[Ma]]<br> | 217 - 201,5 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późny trias]] ([[noryk]] - [[retyk]])</small> | <small>[[późny trias]] ([[noryk]] - [[retyk]])</small> | ||
Wersja z 15:02, 10 gru 2018
| Melanorosauridae (melanorozaurydy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
217 - 201,5 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Afryka Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Melanorosauridae Huene, 1929
|
Zauropodomorfy blisko spokrewnione z Melanorosaurus.