Rebbachisaurinae: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie3|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{ | + | |{{Występowanie3|128|90}} |
128 - 90 [[Ma]]<br> | 128 - 90 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna kreda]] ([[barrem]]) - [[późna kreda]] ([[turon]])</small> | <small>[[wczesna kreda]] ([[barrem]]) - [[późna kreda]] ([[turon]])</small> | ||
Wersja z 15:03, 10 gru 2018
| Limaysaurinae (limajzauryny) | |
|---|---|
| Czas występowania |
128 - 90 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Rebbachisaurinae Bonaparte, 1995
|
Rebbachizaurydy blisko spokrewnione z Rebbachisaurus.