Ostafrikasaurus: Różnice pomiędzy wersjami
m (proszę nie rozciągać tabelek - ich szerokość ma wynosić 400px (pamiętać o <br>)) |
m (→Spis gatunków) |
||
| Linia 49: | Linia 49: | ||
| ''Ostafrikasaurus'' | | ''Ostafrikasaurus'' | ||
| {{Kpt|[[Eric Buffetaut|Buffetaut]]}}, [[2012]] | | {{Kpt|[[Eric Buffetaut|Buffetaut]]}}, [[2012]] | ||
| − | | ?''[[ | + | | ?''[[nomen dubium]]'' |
|- | |- | ||
| ''O. crassiserratus'' | | ''O. crassiserratus'' | ||
| {{Kpt|[[Eric Buffetaut|Buffetaut]]}}, [[2012]] | | {{Kpt|[[Eric Buffetaut|Buffetaut]]}}, [[2012]] | ||
| − | | ?''[[ | + | | ?''[[nomen dubium]]'' |
|} | |} | ||
Wersja z 12:49, 30 maj 2012
To jest zalążek hasła. Aby rozwinąć te hasło, zarezerwuj je na forum [1].
| Ostafrikasaurus (ostafrikazaur) | |
|---|---|
| Długość: | ? |
| Masa: | ? |
| Miejsce występowania: | Tanzania
(formacja Tendaguru - ogniwo Upper Dinosaur, |
| Czas występowania | (?153-)151-146 Ma |
| Systematyka | Dinosauria |
Ryc. 1. Holotyp ostafrikazaura. | |
| Mapa znalezisk: | |
|
Wczytywanie mapy…
| |
Ostafrikazaur (Ostafrikasaurus) to rodzaj wczesnego spinozauryda albo ceratozaurowego, bliskiego Ceratosaurus nomen dubium.
Spis gatunków
| Ostafrikasaurus | Buffetaut, 2012 | ?nomen dubium |
| O. crassiserratus | Buffetaut, 2012 | ?nomen dubium |