Kategoria:Rebbachisauridae: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie|lewa granica=150| | + | |{{Występowanie|lewa granica=150|86}} |
150 - 86 [[Ma]]<br> | 150 - 86 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[późna jura]] ([[tyton]]) - [[późna kreda]] ([[koniak]])</small> | <small>[[późna jura]] ([[tyton]]) - [[późna kreda]] ([[koniak]])</small> | ||
Wersja z 16:10, 10 gru 2018
| Rebbachisauridae (rebbachizaurydy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
150 - 86 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa Ameryka Północna Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Rebbachisauridae Bonaparte, 1997
|
Diplodokoidy należące do Rebbachisauridae.
Strony w kategorii „Rebbachisauridae”
Poniżej wyświetlono 21 spośród wszystkich 21 stron tej kategorii.