Kategoria:Thyreophora: Różnice pomiędzy wersjami
m |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie|lewa granica=201| | + | |{{Występowanie|lewa granica=201|66}} |
201 - 66 [[Ma]]<br> | 201 - 66 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna jura]] ([[hettang]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | <small>[[wczesna jura]] ([[hettang]]) - [[późna kreda]] ([[mastrycht]])</small> | ||
Wersja z 15:43, 10 gru 2018
| Thyreophora (tyreofory) | |
|---|---|
| Czas występowania |
201 - 66 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Rozmiary | do 8 m długości |
| Występowanie | cały świat |
| Systematyka | Dinosauria
|
Dinozaury ptasiomiedniczne należące do Thyreophora:
Podkategorie
Poniżej wyświetlono 3 spośród wszystkich 3 podkategorii tej kategorii.
Strony w kategorii „Thyreophora”
Poniżej wyświetlono 101 spośród wszystkich 101 stron tej kategorii.