Kategoria:Macronaria: Różnice pomiędzy wersjami
m (Zastępowanie tekstu - "{{Występowanie|lewa granica=" na "{{Występowanie|") |
m (Zastępowanie tekstu - "|prawa granica=" na "|") |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|- | |- | ||
! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ! '''[[:Kategoria:Czas|Czas występowania]]''' | ||
| − | |{{Występowanie|183| | + | |{{Występowanie|183|86}} |
183 - 86 [[Ma]]<br> | 183 - 86 [[Ma]]<br> | ||
<small>[[wczesna jura]] ([[toark]]) - [[późna kreda]] ([[koniak]])</small> | <small>[[wczesna jura]] ([[toark]]) - [[późna kreda]] ([[koniak]])</small> | ||
Wersja z 16:25, 10 gru 2018
| Diplodocoidea (diplodokoidy) | |
|---|---|
| Czas występowania |
183 - 86 Ma |
| Dieta | roślinożerne |
| Występowanie | Afryka Ameryka Południowa Ameryka Północna Azja Europa |
| Systematyka | Dinosauria
Macronaria Wilson & Sereno, 1998
|
Zauropody należące do Macronaria
Podkategorie
Poniżej wyświetlono 3 spośród wszystkich 3 podkategorii tej kategorii.
Strony w kategorii „Macronaria”
Poniżej wyświetlono 148 spośród wszystkich 148 stron tej kategorii.